web analytics

Katastrofalne prowadzenie polityki nielegalnej imigracji Merkel można zmierzyć disiaj w szokujących liczbach:

1000 ofiar przemocy seksualnej rocznie

Według statystyk Federalnego Urzędu Kryminalnego, w ostatnich latach (2015 i 2022) każdego roku ponad tysiąc kobiet było molestowanych lub wykorzystywanych seksualnie przez nielegalnych imigrantów.

Według „Neue Zürcher Zeitung“, błędy Merkel w polityce imigracyjnej można zmierzyć w oszałamiających liczbach.

“Musimy ocalić Europę otwartych granic!” (Minister spraw wewnętrznych SPD Faeser)

Nie jest również przypadkiem, że ultralewicowa minister spraw wewnętrznych SPD Nancy Faeser kontynuuje kampanię na rzecz nielegalnej imigracji:

“Musimy ocalić Europę otwartych granic!”

– jak zwięźle i cynicznie stwierdziła latem w jednym z wywiadów.

Kobiety płacą cenę za ten eksperyment społeczny:

Osoby ubiegające się o azyl: 5 razy większe prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa seksualnego

Według szacunków, 6366 z ponad dziesięciu tysięcy podejrzanych w 2022 r. było Niemcami, z czego 3679 to obcokrajowcy.

Spośród nich 1115 ubiegało się o azyl: Stanowią oni jednak tylko 2,5 procent populacji, ale są odpowiedzialni za ponad jedenaście procent przemocy seksualnej i gwałtów.

Według badacza migracji Ruuda Koopmansa, migranci ubiegający się o azyl są zaangażowani w przestępstwa gwałtu pięć razy częściej niż inni.

Niemniej jednak: państwo toleruje gwałcicieli znanych policji

Manuel Ostermann, zastępca przewodniczącego federalnego związku zawodowego policji, skarżył się, że migranci, którzy dopuścili się przemocy seksualnej, często są znani policji. Jednak nadal mogą oni pozostać w kraju ze względu na sztywne zasady deportacji.

“Każdy, kto popełnia przestępstwa przeciwko samostanowieniu seksualnemu, nie ma prawa pozostać w Niemczech. Doświadczamy zbiorowej utraty wolności w Niemczech, zwłaszcza dla kobiet”.

Kobiety unikają miejsc publicznych

Według Ostermanna, kobiety często unikają miejsc publicznych i imprez ulicznych, ponieważ obawiają się agresywnych imigrantów.

“Rząd nie powinien skupiać się na tolerowaniu zagranicznych przestępców, ale na ochronie naszych własnych obywateli”.

AfD na fali wznoszącej

To właśnie z powodu tych rażących sprzeczności i ocenzurowanych danych AfD bije rekordy popularności w sondażach. Breitbart zacytował prawicową partię Alternatywa dla Niemiec (AfD), która bije rekordy popularności w sondażach opinii publicznej właśnie ze względu na swoją antyimigracyjną retorykę.

Ten artykuł został po raz pierwszy opublikowany przez MANDINER, naszego węgierskiego partnera w ramach Europejskiej Współpracy Mediów. W niektórych miejscach został nieznacznie zmieniony.

Szokujący przykład nowej codzienności:

Brutalne tortury i gwałt dokonany przez imigranta wstrząsnęły całą Francją

Nowy “akt barbarzyństwa” szokuje obecnie całą Francję. W Cherbourgu 29-letnia kobieta została brutalnie zaatakowana i zgwałcona przez 18-letniego muzułmanina o imieniu “Oumar”. Obecnie nie ma pewności, czy kobieta przeżyje atak. Politycy są oburzeni, a lewica natychmiast ponownie zagrała “kartą rasizmu”.

Zgwałcona prawie na śmierć kijem od miotły

Muzułmanin Oumar, który był notowany i podobno molestował seksualnie swoją 4-letnią siostrę (!), włamał się do domu ofiary i brutalnie ją pobił. Następnie migrant kilkakrotnie zaatakował kobietę, a także zgwałcił ją tak dotkliwie 75-centymetrową miotłą, że lekarze walczą teraz o jej życie.

Lekarze zdiagnozowali perforację jelita grubego, jelita cienkiego, brzucha i przepony. Miała również odmę opłucnową i połamane żebra. Kobieta została tak dotkliwie pobita, że w szpitalu utworzono oddział psychologiczny dla personelu. Jak donosi France Bleu, niektórzy opiekunowie byli tak zszokowani stanem ofiary, że wybuchnęli płaczem.

Brak skruchy ze strony sprawcy – politycy reagują ostrożnie

Recydywista nie okazał skruchy ani współczucia dla swojej ofiary podczas pierwszych przesłuchań policyjnych. Nawet śledczy mówili o wyjątkowo okrutnym przypadku, z jakim rzadko mieli do czynienia.

Jedznie prawicowi Politycy zareagowali natychmiast na niewiarygodną zbrodnię (https://www.nius.de/Frankreich/in-cherbourg-kam-es-zu-einem-vergewaltigungsdelikt-der-einen-akt-der-barberei-darstellt/ad0d59a7-893c-43eb-b214-3aa562cb68cc?s=09). “Odwagi dla 29-letniej ofiary, kolejnej ofiary we Francji, która została zniszczona przez barbarzyństwo” – napisał na Twitterze Jordan Bardella, przewodniczący Rassemblement National (RN).

Eric Zemmour z Reconquête wyraził podobne odczucia:

“Marzę o Francji, w której młodej kobiecie nie grozi zapadnięcie w śpiączkę po tym, jak została okradziona, zgwałcona i potwornie torturowana we własnym domu przez Oumara, recydywistę”.

Z kolei Oliver Fauvre, pierwszy sekretarz Partii Socjalistycznej (PS), napisał:

“Przestępca musi zostać potępiony za swoje zbrodnie, niezależnie od tego, czy nazywa się Oumar, Francis, Michel, Emile, Guy czy Patrice. Barbarzyństwo, perwersja i podłość nie mają koloru skóry ani narodowości. Wykorzystywanie haniebnego czynu do sugerowania, że imigranci są gwałcicielami, jest rasistowskie”.

Faktem jest jednak, że ogramna ilość gwałtów jest popełniana pryey muzułmańskich przybyszy…

                                                     ***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert