web analytics
ShutterstockBild: shutterstock

Świat nigdy nie był bliżej wybuchu III wojny światowej niż teraz – tak przynajmniej powiedział swoim zwolennikom w stanie Iowa były prezydent USA Donald Trump.

“Nie sądzę, abyśmy kiedykolwiek byli tak bardzo zagrożeni wybuchem III wojny światowej, jak teraz. I jak mówiłem we wszystkich moich przemówieniach, zapobiegnę III wojnie światowej. Znam tych ludzi”.

Pod rządami jego następcy, Joe Bidena, Stany Zjednoczone stały się “słabym i nieskutecznym państwem”, którego opinia nie była już brana pod uwagę na arenie światowej.

“Biden jest głęboko niekompetentny. Jedyne, w czym jest dobry, to oszustwa wyborcze. Są dobrzy w fałszowaniu wyników wyborów i są dobrzy w ściganiu swoich przeciwników politycznych. Nic innego nie umieją.”

– podkreślił były prezydent USA.

Jednak według Trumpa ta trzecia wojna światowa nie będzie zwykłym polem bitwy między armiami i technologią wojskową dwóch przeciwników.

“To nie będzie jak I i II wojna światowa. To było straszne, ale to będzie znacznie większe, będzie niszczycielskie”.

– kontynuował Trump.

Biden może wywołać 3. wojnę światową

Wcześniej Trump powiedział, że Joe Biden byłby w stanie zainscenizować III wojnę światową i zniszczyć Amerykę w okresie poprzedzającym wybory prezydenckie. Trump obiecał również, że przywróci pokój na świecie “siłą”, jeśli ponownie zostanie prezydentem.

Duże szanse dla Trumpa

Wybory prezydenckie w USA odbędą się 5 listopada 2024 roku. Według sondaży Donald Trump jest zdecydowanym faworytem w republikańskich prawyborach. Oczekuje się, że wystartuje przeciwko urzędującemu prezydentowi Joe Bidenowi. Według sondaży Trump ma również duże szanse na wygraną z Bidenem w 2024 roku.

***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, poka­zuje islam w całej jego nieu­pię­kr­zonej rzec­zy­wis­tości jako egzys­ten­c­jalne zagrożenie dla wolności i demo­kracji na świecie. Jeden z czytel­ników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochod­zenia, poka­zuje nam w swojej nowej książce, jakie niebez­piec­zeństwo na nas czyha: ´niebez­piec­zeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszys­tow­skiej ideo­logii o podłożu reli­gi­jnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´isla­mizm´)!´.”

Do zamó­wi­enia bezpoś­rednio w wydaw­nictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert