web analytics

Na wszystkich kanałach, w prawie wszystkich gazetach, w parlamencie i na ulicach, lewicowo-zielona elita wzywa do ostatecznej walki z każdym w kraju, kto nie chce być lewicowy.

Powód: rząd zdał sobie sprawę, że może zapewnić sobie władzę tylko poprzez bezwzględne zastraszanie. Ci ludzie nie mają już większości, więc większość powinna się bać. I nie, nie chodzi tylko o AfD, ale o wszystkich, którzy uważają politykę rządu za socjalistyczne, destrukcyjne szaleństwo.


Dieser Artikel wurde zuerst auf Philosophia Perennis verlinkt.

                                                           ***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert