web analytics

Jak donosi BILD , afgański imigrant został aresztowany za masturbację na torach kolejowych w Kassel, co spowodowało zatrzymanie ruchu kolejowego w regionie.

Afgański imigrant zatrzymał 13 pociągów, zanim policja zdołała go aresztować. Nikt nie został ranny w tym incydencie.

Kilka dni później, 18 stycznia, trzech marokańskich imigrantów w wieku 26, 30 i 32 lat zataczało się przed pociągiem towarowym w pobliżu miasta Wolmirstedt. Maszynista zatrzymał pociąg i poprosił ich o opuszczenie terenu.

Następnie migranci słownie znieważyli maszynistę i obrzucili pociąg kamieniami. Jeden z nich zrzucił również spodnie i pokazał maszyniście swój tyłek – jak donosi BILD. W rezultacie pociągi musiały zostać odwołane na pół godziny.

Trzej mężczyźni zostali ostatecznie aresztowani na torach w pobliżu Zielitz i oskarżeni o przestępstwa przeciwko mieniu, napaść na funkcjonariusza, wtargnięcie i wielokrotne naruszenie przepisów kolejowych. Wszyscy byli pijani.

                                                                        ***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert