web analytics

Kobieta, która przeszła operację zmiany płci w Rzymie i zapuściła już brodę, zaszła w ciążę. Osoba ta była już pod koniec trwającego kilka lat procesu zmiany płci. Teraz jednak natura pokrzyżowała jej plany.

Pozostawiła ją również z trudną zagadką biologiczną i prawną: Czy transpłciowa istota będzie teraz matką czy ojcem dziecka. A może obojgiem? Chociaż, oczywiście, nowy dowód osobisty potwierdził już tożsamość płciową mężczyzny.

Najnowsze rewelacje we włoskiej stolicy rodzą wiele pytań. Po latach leczenia hormonalnego młoda kobieta, której usunięto piersi, zaszła w ciążę. Następnie zdała sobie sprawę, że jest już w piątym miesiącu ciąży. Obecnie wątpliwe jest, czy transpłciowa kobieta będzie w stanie zatrzymać dziecko lub czy będzie ono w ogóle zdrowe po zabiegu.

“Przyczyną był prawdopodobnie akt seksualny, chociaż kobieta chciała zmienić płeć. Ale natura poszła własną drogą po stosunku seksualnym i rezultatem była ciąża.” – powiedział ekspert.

Dwoje rodziców tej samej płci?

Również pod względem prawnym jest to absolutny precedens: dziecko ma prawo do matki i ojca, ale nie do dwojga rodziców tej samej płci. Profesor prawa Marina Cassini powołała się na węgierską konstytucję, która uznaje prawo do życia nienarodzonego dziecka.

“To pierwszy przejaw prawa do życia i godności ludzkiej. Dlatego z zadowoleniem przyjmuję artykuł węgierskiej konstytucji, który uznaje prawo do życia przed urodzeniem, od momentu poczęcia”.

I dalej:

“Chciałbym również zwrócić uwagę, że Konwencja ONZ o prawach dziecka z 1989 r. stanowi, że dzieci muszą być prawnie chronione jeszcze przed urodzeniem. Nie ma więc nawet sprzeczności między węgierską konstytucją a tym ważnym międzynarodowym dokumentem dotyczącym praw dziecka”.

powiedział profesor nadzwyczajny Katolickiego Uniwersytetu Najświętszego Serca.

Senator “Ligi” zwrócił również uwagę, że społeczeństwo może nie być przygotowane na takie przypadki:

“Rozumiem, że są sytuacje, w których ludziom trzeba pomóc zrozumieć ich tożsamość. Nie powinno to jednak prowadzić do tendencji do zmiany płci. Zawsze sprzeciwialiśmy się byciu mężczyzną jednego dnia, a kobietą następnego”. – powiedział senator Massi¬mi¬liano Romano. Źródło: vadhaj­tasok.

Reedukacja pedagogiczna

Aby przyzwyczaić najmłodszych do tej nowej formy ojcostwa/macierzyństwa, mamy już szereg działań edukacyjnych, które sprawiają, że wydaje się to normalne dla dzieci (patrz rysunek poniżej). Wyjaśnia to również, dlaczego termin “matka” jest obecnie zmieniany na “osoba rodząca” zgodnie z duchem czasu.

Ciężarny mężczyzna jako nowa normalność.

Brak dyskryminacji “rodzących mężczyzn”

Oczywiście jeden z mężczyzn może również czuć się dyskryminowany, jeśli termin “pochwa” jest używany w odniesieniu do żeńskich narządów płciowych w sposób medycznie poprawny, ale obraźliwy i niewrażliwy! Również w tym przypadku należało znaleźć rozwiązanie, a NASZE CENTRUM EUROPE informowało już o tym, jak ten problem został rozwiązany w Anglii. Przeczytaj nasz artykuł z zeszłego roku:

Ze względu na transpłciowych mężczyzn: pochwa powinna być teraz nazywana “dziurą bonusową” lub “dziurą przednią”

Jedyną rzeczą, która pomaga, jest dokładne przyjrzenie się. Czy mam pochwę, czy “dziurkę bonusową”? Która kobieta nie chciałaby tego wiedzieć!

W Wielkiej Brytanii organizacja walcząca z rakiem wywołuje poruszenie kontrowersyjną propozycją: Prawidłowa nazwa żeńskich narządów płciowych wywołała tam absurdalną dyskusję. Organizacja walcząca z rakiem zasugerowała zmianę nazwy słowa wagina na “przedni otwór” lub “dodatkowy otwór”.

Organizacja Jo’s Cervical Cancer Trust opiekuje się transpłciowymi mężczyznami – kobietami, które postrzegają siebie jako mężczyzn. Słowo wagina ma zostać zmienione, aby lepiej dotrzeć do nich w badaniach przesiewowych w kierunku raka. W bardzo krótkim czasie propozycja ta wywołała oburzenie obrońców praw kobiet. Oskarżyli oni organizację walczącą z rakiem o “odczłowieczanie” kobiet.

Jeden z aktywistów był oburzony:

“Podły język, taki jak ten, musi zostać odrzucony przez wszystkich rozsądnych ludzi. Faktem jest, że kobiety mają pochwy. To przerażające, że ktokolwiek uważa, że rzeczywistość jest obraźliwa. Jeśli uważasz, że to obraźliwe, to twój problem”.

Ale zaraz! Czy normalny homoseksualista, który w przeciwieństwie do transseksualnych mężczyzn nie ma dwóch dziurek, ale tylko jedną “tylną dziurkę”, a zatem nie ma “dodatkowej dziurki”, nie mógłby również czuć się pokrzywdzony lub dyskryminowany?

 

 

                                                                                                 ***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert