web analytics

“Żyjemy w szalonych czasach”, komentuje była czołowa zawodowa bokserka Cary Williams niedawną decyzję Amerykańskiego Związku Bokserskiego o zezwoleniu biologicznym mężczyznom na boksowanie przeciwko kobietom.

Niebezpieczna farsa

To, co jest po prostu niesprawiedliwe dla prawdziwych kobiet w innych sportach, może skończyć się poważnymi obrażeniami w boksie. Wydaje się jednak, że osoby odpowiedzialne w stowarzyszeniu bokserskim wolą ryzykować zdrowie sportowców płci żeńskiej niż walczyć z lobby transpłciowym. “Kiedy usłyszałam, że pozwalają osobom transpłciowym boksować przeciwko kobietom, nie mogłam w to uwierzyć” – powiedziała Williams Fox News Digital w zeszłym tygodniu. Powiedziała, że wie, że zdarzyło się to w wielu dyscyplinach sportowych, co nie jest dla niej właściwe na żadnym poziomie. Ale kiedy mówisz o ludziach uderzających się nawzajem w twarz, ciało i głowę, była naprawdę zaskoczona.

 

Nastolatek złamał jej żebro

Williams przewidziała, że ten ruch doprowadzi do poważnych obrażeń dziewcząt i kobiet na ringu i opowiedziała kanałowi informacyjnemu o swoich własnych doświadczeniach. Jako 30-latka boksowała z 16-letnim młodym mężczyzną w celach treningowych. Według byłej zawodniczki doświadczyła na własnej skórze fizycznych i biologicznych różnic między mężczyznami i kobietami. Chociaż nie chciał, złamał jej żebro ciosem, a ona pomyślała: “To niesamowite, jaka siła kryje się za 16-letnim nastolatkiem”.

“Mężczyzna pozostaje mężczyzną”

Dla niej niemożliwe jest, aby mężczyzna wszedł na ring bokserski i boksował z kobietą, niezależnie od okoliczności. Jeśli urodzili się jako mężczyźni, są mężczyznami. Nie ma znaczenia, czy przeszli zmianę płci, czy nie.

Ten artykuł ukazał się po raz pierwszy na unzensuriert.de

 

***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert