web analytics

Podczas prywatnej imprezy zorganizowanej przez katolicką młodzież, 15-letnia Niemka została rzekomo zgwałcona przez dwóch nieletnich Syryjczyków i 19-letniego Niemca-Chorwata – w piwnicy młodzieżowej katolickiej wspólnoty młodzieżowej St. Joseph (KJG) w Speyer (Nadrenia-Palatynat), – jak donoszą niemieckie media (Junge Freiheit, Bild)

Władze opóźniają ogłoszenie

Chociaż gwałt zbiorowy miał miejsce w sobotę wieczorem, zarówno prokuratura we Frankenthalu, jak i posterunek policji w Rheinpfalz zgłosiły przestępstwo dopiero we wtorek, jak to często bywa. Dobrotliwie neutralny opis jest również odkrywczy: zgodnie z nim były to…

… “trzy napaści seksualne dokonane przez młodych ludzi w wieku od 15 do 19 lat”.

Ponadto prokurator generalny Hubert Ströber wyjaśnił, że nie chce komentować szczegółów przestępstwa z “taktycznych powodów dochodzeniowych”. Ofiara nie została jeszcze przesłuchana przez policję. Sprawcy przebywają w areszcie policyjnym.

Speyer: “Kampania na rzecz bezpiecznej przystani”

Interesujące, ale także pod względem wielokulturowej agendy migracyjnej: czy Speyer, rządzony przez socjaldemokratycznego burmistrza, jest członkiem “Kampanii Bezpieczna Przystań” (SafeHarbour)? W jej ramach 320 niemieckich miast zadeklarowało “gotowość” do “przyjęcia większej liczby osób”, dając tym samym znak przeciwko domniemanej “polityki europejskiej izolacji”.

 

***

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert