web analytics

W Hadze kilka radiowozów zostało podpalonych podczas zamieszek między grupami wrogo nastawionych Erytrejczyków. W rezultacie policja musiała użyć gazu łzawiącego, aby powstrzymać rozwydrzonych, rzucających kamieniami mieszkańców Afryki Wschodniej.

Według doniesień naocznych świadków, zabawa w kotka i myszkę między policją a Erytrejczykami trwa od wielu godzin.

 

 

Ponieważ nie jest to pierwsza okazja do takiej importowanej wielokulturowej nienawiści (patrz poniżej), trzeźwo myślący współcześni zastanawiają się, dlaczego prorządowi Erytrejczycy w ogóle szukają ochrony przed prześladowaniami w liberalnej Holandii…: Spotkanie Erytrejczyków krytycznych wobec rządu w sali konferencyjnej w Hadze zostało zakłócone przez prorządowych rodaków. Napięcie wzrosło do tego stopnia, że wybuchły zamieszki. Dziesiątki Erytrejczyków starło się ze sobą za pomocą kijów i innej broni oraz uszkodziło samochody.

W końcu nienawiść została skierowana na holenderską policję. Podpalono dwa radiowozy. Według relacji naocznych świadków, policjanci zostali również obrzuceni cegłami. Atmosfera była napięta od godziny 16:00, głównie dlatego, że policja nie miała wystarczającej liczby pracowników.

Oto kolejny link: https://nos.nl/l/2509288

Dopiero późnym wieczorem policja zmobilizowała siły, aby przywrócić porządek na ulicach. W międzyczasie policja utworzyła kordony, aby rozdzielić obie grupy. Nad okolicą krążył policyjny helikopter. (vadhajtasok)

 

***

 

                                                             

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert