web analytics

Komisarz policji w Berlinie Barbara Slowik powiedziała niedawno gazecie Tagesspiegel, że funkcjonariusze policji nie będą mogli w widoczny sposób nosić niemieckiej flagi podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej, które rozpoczną się w Berlinie 15 czerwca tego roku.

“Neutralność by to nakazywała”

Zapytana, czy berlińscy policjanci będą mogli wywieszać małą niemiecką flagę na swoich samochodach patrolowych podczas Mistrzostw Europy, odpowiedziała: “Nie, to nie jest dozwolone. Jesteśmy zobowiązani do neutralności i oczywiście jesteśmy absolutnie bezstronni podczas tak międzynarodowego wydarzenia sportowego z gośćmi z całego świata”, jak donosił również nius.

Obecnie rozważają “alternatywne rozwiązania, aby wzmocnić solidarność naszych kolegów podczas tego intensywnego i dla nas wszystkich wyjątkowego okresu wdrażania”.

Absurdalny zakaz, który staje się jeszcze bardziej absurdalny, gdy weźmie się pod uwagę, że tęczowe flagi nie są karane ani na mundurach, ani przed siedzibą policji – wręcz przeciwnie. W lipcu ubiegłego roku oficjalne konto berlińskiej policji opublikowało na Twitterze zdjęcie przedstawiające funkcjonariuszy podnoszących tęczową flagę przed komendą główną policji, z “komentarzem” pod spodem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W sumie sześć meczów zostanie rozegranych na Stadionie Olimpijskim w stolicy Niemiec od 15 czerwca, w tym finał 14 lipca.

***

 

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert