web analytics

117-letni kościół w Portland został podpalony przez osobę transpłciową w “Dzień Widoczności Osób Transpłciowych”. Cameron David Storer został oskarżony o podpalenie i włamanie w związku z tym incydentem.

Oczywiście wszystko to należy postrzegać w kontekście ogłoszenia przez prezydenta USA Joe Bidena 31 marca 2024 r., tj. Niedzieli Wielkanocnej, “Dniem Widoczności Osób Transpłciowych”. Pod tym względem oczywiście trudno byłoby wyrazić większą pogardę dla tego, co tradycyjnie własne.

Po raz kolejny widzimy, że pandemia chrześcijańskich przywódców kościelnych dla lewicowych dobroczyńców i środowisk LGBT nie ma sensu.

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert