web analytics

Zaledwie jeden dzień po ratyfikacji paktu migracyjnego UE, szalone skutki wielokulturowego społeczeństwa są ponownie widoczne w Szwecji:

Wojny gangów narkotykowych

Od wczoraj Szwecja jest w szoku – po raz kolejny…: Po tym, jak ojciec rodziny został zastrzelony w biały dzień w obecności swojego 12-letniego syna na przedmieściach Sztokholmu.

Zbrodnia jest związana z wielokulturowymi wojnami gangów zbrojnych o handel narkotykami, które od końca 2023 r. przybrały w skandynawskim kraju bezprecedensowe rozmiary. Gangi te rekrutują młodych ludzi bez przeszłości kryminalnej do popełniania przestępstw.

Niektórzy sprawcy mają nawet 12 lat.

“Wolne społeczeństwo zagrożone”

Premier Ulf Kristersson podzielił się dramatyczną wiadomością na Instagramie – jak donosi “Le Figaro”:

“System karny, z którym boryka się nasz kraj, ma brutalne konsekwencje dla całego naszego wolnego i otwartego społeczeństwa”.

39-letni ojciec zastrzelony

Ofiarą był 39-letni ojciec Mikael, który został postrzelony w czoło na oczach swojego syna wczesnym wieczorem w środę, kiedy jechał rowerem na basen. Według policji zmarł w czwartek. Według różnych mediów, takich jak “TV4”, „Aftonbladet” i “Expressen”, jego wyrokiem śmierci był fakt, że stawił czoła gangowi przestępczemu, ponieważ nie chciał, aby młodzi ludzie w jego sąsiedztwie sprzedawali narkotyki.

Żaden ze sprawców nie został jeszcze aresztowany.

Jimmie Åkesson, lider antyimigracyjnych Szwedzkich Demokratów, powiedział:

“Nie wystarczy bełkotać frazesów, nadszedł czas, aby Szwecja wypowiedziała wojnę totalną wszystkim członkom tych przestępczych gangów”.

Oby nie za późno…

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 Bitte unterstützen Sie unseren Kampf für Freiheit und Bürgerrechte. Und auch gegen die Klima-Hysterie, die letztlich der Nährboden für Programme ist, die uns das Geld aus der Tasche ziehen sollen, wir wir bereits jetzt schon erfahren dürfen. Stichwort: Energiewende. Und das ist erst der Anfang! Die Umverteilung von unten nach oben hat gerade erst begonnen.

Für jede Spende (PayPal oder Banküberweisung) ab € 10.- erhalten Sie als Dankeschön auf Wunsch ein Dutzend Aufkleber „KLIMA-HYSTERIE? NEIN DANKE“ portofrei und gratis! Details hier.


 


 

 

 

 

 

Bearbeiten

Bearbeiten

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert