web analytics
Ösi-Bundekanzler Nehammer hofiert polnischen Soros-Ministerpräsidenten Donald Tusk

Przespane osiem lat uchodźczego szaleństwa

Właśnie w momencie, gdy osiem lat po orgii przyjmowania uchodźców w Austrii, społeczeństwo znajduje się na skraju załamania po niezliczonych atakach nożem i gwałtach multi-kulti, a także w systemie szkolnictwa z powodu tak zwanego łączenia rodzin, austriacki kanclerz federalny ÖVP po raz kolejny wypowiada się elokwentnie na ten temat.

Jakby, podobnie jak wielu jego partyjnych kolegów, zaspał przez ostatnie 8 lat, w których sam był ministrem spraw wewnętrznych…

“Coraz więcej młodych uchodźców kłamie na temat swojego wieku”. (Krone)

Jakby austriacki kanclerz federalny dopiero teraz zdał sobie sprawę, że niezliczona liczba tych uchodźców oszukuje cały kraj, podając sobie wiele tożsamości, wymyślone biografie i daty urodzenia, aby skorzystać z premii dla nieletnich (takich jak przyjazne dzieciom zakwaterowanie i leczenie, a także idealna edukacja lub dalsze szkolenie – jak z dumą stwierdza “organizacja pomocy uchodźcom UNHCR Austria”. – Kleine Zeitung)

Co więcej, ponieważ ich rodzice również mogą do nich dołączyć, zostali wysłani na zachód państwa opiekuńczego jako awangarda, że tak powiem.

Oczywiście Nehammer też o tym wie:

    “To częściowo absurdalne. Naprzeciwko nas siedzą dorośli mężczyźni z pełnymi brodami i cętkowanymi siwymi włosami, którzy twierdzą, że mają 17 lat”.

– powiedział policjant z największego ośrodka dla uchodźców w Traiskirchen. (Kleine Zeitung)

A ponieważ Austria jest znana jako “mały świat, w którym odbywa się wielka próba” (Friedrich Hebbel), niedorzeczne opowieści są takie same wszędzie na świecie:

Jeszcze bardziej ekstremalny przypadek można jednak znaleźć w lewicowym, zielonym, zepsutym Berlinie: 19-letni Afgańczyk z zapuszczoną brodą udawał tam dwunastolatka i uczęszczał do szkoły, gdzie wykonywał lukratywną pracę w niepełnym wymiarze godzin jako diler narkotyków. (Kleine Zeitung)

Silny alpejski kanclerz

Tak więc teraz Nehammer gra typową austriacką wersję twardego człowieka z namiotu piwnego, którą jego polityczny przodek już niechętnie akceptował. Ponieważ w roli kanclerza narodu udaje, że chce chronić naród przed jeszcze większą katastrofą: A zatem “ograniczyć liczbę osób uprawnionych do azylu, wynikających z łączenia rodzin, poprzez ścisłe kontrole (DNA)” (Nehammer via APA, oe24).

Kanclerz ÖSI naprawdę wierzy z całą powagą, że wystarczy przekręcić dwie dźwignie: Minister Spraw Wewnętrznych ÖVP Gerhard Karner i Minister Spraw Zagranicznych ÖVP Alexander Schallenberg (ÖVP) mają “skutecznie wdrożyć te środki w ciągu najbliższych kilku dni”.

Prawnie nieskuteczne określanie wieku

W międzyczasie rzeczywisty wiek można było określić za pomocą wieloczynnikowego badania lekarskiego (prześwietlenie kości nadgarstka, badanie stanu uzębienia, rozwój budowy ciała i drugorzędnych cech płciowych). I właśnie takie określanie wieku, na przykład od 2017 roku, ujawniło ogromne oszustwo:

„Jeden na czterech “niepełnoletnich” uchodźców bez opieki był w rzeczywistości osobą dorosłą”. (Krone)

Jednak liczba niezgłoszonych przypadków jest prawdopodobnie znacznie wyższa: z 3 900 młodych ludzi, którzy ubiegali się o azyl w Austrii w 2016 r., władze zakwestionowały ich wiek w nie mniej niż 2 252 przypadkach. (korona)

Jednak rozpieszczeni dorośli fałszywi nieletni nie muszą obawiać się żadnych konsekwencji prawnych:

    “Nie ma żadnych automatycznych konsekwencji prawnych.”

– jak wyjaśnił rzecznik Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Karl-Heinz Grundböck w 2017 roku. (Krone)

Katastrofa społeczna i straty finansowe

To bezczelne oszustwo uchodźcze jest również katastrofą społeczną: w następstwie wielokulturowego gwałtu-morderstwa na nieletniej Austriaczce Leonie okazało się, że zatrzymany “16-letni Syryjczyk” prawdopodobnie miał już 20 lat. (OÖN)

Ponieważ te badania kryminalistyczne kosztują nieco poniżej 900 euro na osobę, w 2016 r. wydatki na ten cel wyniosły około trzech milionów euro. Oczywiście nie obejmuje to znacznie wyższych kosztów zakwaterowania i opieki nad fałszywymi młodymi ludźmi: Według “Bundeskanzleramt / Abteilung Kinderrechte”, każdy małoletni uchodźca bez opieki kosztuje 2898 euro miesięcznie, dla dzieci poniżej 14 roku życia jest to nawet 5068 euro. (Kleine Zeitung)

Celowe, oszukańcze ukrywanie pochodzenia i wieku

Całe szaleństwo opiera się na tym: w zdecydowanej większości przypadków uchodźcy nie mają przy sobie żadnych dokumentów tożsamości, ponieważ niszczą je przed wjazdem do UE, co znacznie zwiększa ich szanse na uzyskanie azylu.

Kanclerz, który ogłupia ludzi

Oczywiście Nehammer też to wszystko wie. A jednak po raz kolejny oszukuje Austriaków twardą polityką wobec uchodźców, która załamuje się przy najmniejszym podmuchu wiatru ze strony Caritasu, organizacji pozarządowych zajmujących się uchodźcami, UE, UNHCR czy koalicjanta Zielonych:

“Przy najmniejszych wątpliwościach należy również przeprowadzić testy DNA, abyśmy mieli absolutną pewność, że nie dochodzi tu do nadużyć”. (oe24)

– mówi Nehammer.

Plany Nehammera dotyczące rozmieszczenia specjalnie przeszkolonych egzaminatorów dokumentów lub wzmożonych kontroli bezpieczeństwa członków rodziny przez organy bezpieczeństwa nie są nawet warte powietrza, którym oddychają. Ponieważ…

“nawet jeśli oszustwo jest dość oczywiste, policja w początkowym ośrodku recepcyjnym nie może zareagować i zaklasyfikować osoby jako dorosłego uchodźcy”. (Kleine Zeitung)

Jest oczywiście tylko jeden oczywisty powód takiego zachowania austriackiego kanclerza federalnego:

Mianowicie to, że jego ÖVP pozostaje na trzecim miejscu w sondażach wyborczych w UE (ÖVP 21% / SPÖ 23% / FPÖ26% / Zieloni 12% / Neos13%) (wahlumfrage)Sprawy wyglądają obecnie równie źle przed wyborami do austriackiej Rady Narodowej 24 września (ÖVP 20% / SPÖ 23% / FPÖ 28% / Zieloni 10% / Neos 10% / Bierpartei 5%) (oe24).

Podsumowując, można jednak oczekiwać, że po wyborach we wrześniu 2024 r. lewicowa większość polityczna po raz kolejny położy kres programowi Sorosa i UE w sprawie uchodźców w Austrii.

Denn: Die Volks-Verdummung geht seit 8 Jahren in Folge munter weiter:

Oczywiście Austrię musi usprawiedliwiać fakt, że ta głupota rozprzestrzeniła się teraz – z wyjątkiem Węgier – na cały zbiorowy Zachód:

W końcu…

“Austria jest małym światem, w którym odbywa się próba wielkiego świata” (Friedrich Hebbel).

I tak zawsze jest ta sama mała gra przed wyborami: Przełącza się przełącznik z “przyjaznej kultury” na “twardą i odpowiedzialną” – prawdopodobnie w nadziei, że wyborcy nabiorą się na tę sztuczkę. Ponieważ jednak duża część społeczeństwa nie daje się nabierać, wyborcy, którzy potrafią jeszcze trzeźwo myśleć, wolą pójść do kowala niż do jego ucznia. Nic więc dziwnego, że FPÖ zajmie pierwsze miejsce w Austrii w nadchodzących wyborach.

***

Autor zajmuje się islamem od prawie 30 lat. Ta książka, wydana wreszcie po raz pierwszy w Polsce, pokazuje islam w całej jego nieupiękrzonej rzeczywistości jako egzystencjalne zagrożenie dla wolności i demokracji na świecie. Jeden z czytelników napisał: „Jan Sobiesky – Austriak polskiego pochodzenia, pokazuje nam w swojej nowej książce, jakie niebezpieczeństwo na nas czyha: ´niebezpieczeństwo bycia podbitym przez wyznawców faszystowskiej ideologii o podłożu religijnym, która gardzi ludzką godnością – ISLAM – (a nie ´islamizm´)!´.”

Do zamówienia bezpośrednio w wydawnictwie: capitalbook.com.pl/pl/p/Upadek-Europy-Marian-Pilarski/5494

 

_________________________________________

„KATAKLYPSE NOW: 100 Jahre Untergang des Abendlandes (Spengler) Dekonstruktion der Political Correctness.“

Das Buch ist für “UME”-Leser direkt bei Elmar Forster postalisch (inkl. Widmung) zum Preis von 24,50 EUR (inkl. Porto und persönlicher Widmung) unter <[email protected]> bestellbar.

 

Unser Ungarn-Korrespondent Elmar Forster, seit 1992 Auslandsösterreicher in Ungarn, verteidigt in seinem Buch „Ungarn Freiheit und Liebe – Plädoyer für eine verleumdete Nation und ihren Kampf um Wahrheit“  seine Wahlheimat gegen die westlichen Verleumdungskampagnen. Der amazon-Bestseller ist für “UME”-Leser zum Preis von 17,80.- (inklusive Postzustellung und persönlicher Widmung) direkt beim Autor bestellbar unter <[email protected]
 

 

 

 

 

 

Bearbeiten

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert