Symboliczny obraz
Irakijczyk z przeszłością kryminalną zaatakował i poważnie zranił 33-letniego kierowcę w Monachium. Ubiegający się o azyl mężczyzna wyciągnął podczas sprzeczki siekierę i odrąbał swojej ofierze połowę twarzy.
W ubiegłą niedzielę „mężczyzna” nagle wbiegł przed samochód 33-letniego zawodowego kierowcy ciężarówki z Monachium i jego żony. Kierowca samochodu był w stanie zahamować. „Mężczyzna” – 34-letni Irakijczyk – uderzył w maskę pojazdu w bardzo agresywny sposób i całkowicie postradał zmysły. Następnie 33-latek wysiadł z pojazdu i chciał skonfrontować się z szalejącym Irakijczykiem. To, co wydarzyło się później, pokazuje, jacy niebezpieczni ludzie przybyli do naszego kraju w setkach tysięcy.
Według gazety Münchner Abendzeitung, świadkowie donoszą, że Irakijczyk nagle wyciągnął siekierę i natychmiast uderzył. Siekiera trafiła ofiarę w lewą stronę głowy i niemal odcięła jej połowę twarzy. Agresor o włos ominął tętnicę szyjną i tętnicę w okolicy obojczyka. Żona zawodowego kierowcy musiała bezradnie patrzeć z siedzenia pasażera, jak jej mąż został zaatakowany i upadł pokryty krwią. Czytaj więcej na anonymousnews.org
***

W języku niemieckim ukazała się nowa książka. Może wkrótce i w Polsce…
Nowa publikacja:
Maria Pilar rozlicza się z „zieloną zarazą”.
Do zamówienia bezpośrednio ze strony:
https://www.buchdienst-hohenrain.de/
https://www.buchdienst-hohenrain.de/product_info.php?products_id=1887
NASZA MITTELEUROPA jest publikowana bez irytujących i zautomatyzowanych reklam wewnątrz artykułów, które czasami utrudniają czytanie. Jeśli to doceniasz, będziemy wdzięczni za wsparcie naszego projektu. Szczegóły dotyczące darowizn (PayPal lub przelew bankowy) tutaj (Details zu Spenden (PayPal oder Banküberweisung) hier.).