web analytics
Bilde: screenshot YouTube

Niemcy – Szpitale dziecięce biją na alarm, ponieważ niezwykle duża liczba niemowląt z infekcjami RSV musi być poddana leczeniu. Niektóre kliniki nie mogą czasami przyjmować nowych dzieci. Pojawiają się głosy, że jest to zemsta za wymóg maski. Ale czym jest ta choroba i dlaczego jest tak powszechna w dzisiejszych czasach?
Nie pytają o to jacyś “corona deniers”, “coviots” czy “conspiracy theorists”, ale dosłownie WELT.

I dalej dowiadujemy się tam, że

“sporo oddziałów dziecięcych w niemieckich szpitalach jest na granicy swoich możliwości, a dziecięce oddziały intensywnej terapii są często przepełnione. Przyczyną są ciężkie choroby układu oddechowego, ponieważ maluchy nie mają zdolności obronnych z powodu zamknięcia i edukacji domowej. Ale jest jeszcze poważniejszy powód.”

Respiratory syncytial virus (RSV) zamiast Corona.

A ten “poważniejszy powód” przedstawia się następująco:
Po pierwsze, wirus o nieporęcznej nazwie Respiratory Syncytial Virus (RSV) nie jest nowy. Należy do zoo krajowych wirusów zimowych i może być szczególnie niebezpieczny dla wcześniaków i noworodków z uszkodzonym sercem lub płucami. Ponieważ w zeszłym roku dzieci prawie nie stykały się z wirusami przeziębienia (nauczanie domowe, obowiązkowe maski, zamknięcie), teraz jest wiele dzieci, które nigdy nie miały kontaktu z RSV. Tak więc spotykają się dwie kohorty, a liczba ciężkich kursów jest odpowiednio wyższa.

A teraz najlepsza część:

“Immunolodzy widzieli, że to nadchodzi i już latem wzywali pediatrów do szczepienia dzieci z grup ryzyka”.

Powstaje pytanie, dlaczego immunolodzy nie poradzili rządowi, aby zostawił w spokoju biedne, długo cierpiące dzieci (do cholery)! Przecież i tak nie byli i nie są dotknięci “pandemią”. Udawany argument, że dzieci nie są zagrożone chorobą Corona, ale mogą się nią zarazić, również stał się w międzyczasie bezprzedmiotowy, ponieważ, jak wszyscy wiedzą, nawet osoby zaszczepione mogą przenosić wirusa.

Von Redaktion

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert