web analytics
– AKTUALIZACJA -W międzyczasie ogólnokrajowe masowe zamieszki setek muzułmanów w Szwecji dotarły również do mediów głównego nurtu. A to, co nie powinno być, musi oczywiście zostać przeformułowane. Państwowe stacje telewizyjne z Niemiec (ZDF) i Austrii (ORF) informują, że za wybuch wojny domowej odpowiedzialni są “prawicowi demonstranci i prowokatorzy”. ORF dostrzega “ultraprawicowych” złoczyńców, a wystąpienia islamofobicznego polityka mają na celu prowokację. W konsekwencji doszłoby do “zamieszek” podczas “kontrdemonstracji”:

Do tej pory ogólnokrajowe masowe zamieszki setek muzułmanów w Szwecji dotarły również do mediów głównego nurtu. A to, co nie może być, musi oczywiście zostać przeformułowane. Państwowe stacje telewizyjne z Niemiec (ZDF) i Austrii (ORF) informują, że za wybuch wojny domowej odpowiedzialni są “prawicowi demonstranci i prowokatorzy”. ORF dostrzega “ultraprawicowych” złoczyńców, a wystąpienia islamofobicznego polityka mają na celu prowokację. W konsekwencji doszłoby do “zamieszek” podczas “kontrdemonstracji”:

ZDF podaje podobne informacje. Za ostre zamieszki miałyby odpowiadać “prawicowe demonstracje”. Oba media głównego nurtu pośrednio skarżą się również na to, że w ogóle pozwolono na zorganizowanie prawicowych wieców:

– AKTUALIZACJA –

Jak można się było spodziewać, zamieszki rozprzestrzeniają się na inne części Szwecji. Krzycząc “Allahu Akbar”, młodzi muzułmanie podpalają w biały dzień samochody patrolowe policji, najwyraźniej bez przeszkód.


W szwedzkim mieście Örebro obowiązuje obecnie stan wyjątkowy. Powodem są trwające i gwałtowne zamieszki miejscowej ludności muzułmańskiej, ponieważ duński aktywista odważył się publicznie spalić Koran w mieście. Filmy wideo już świadczą o warunkach przypominających wojnę domową.

Duński polityk spalił Koran

Duński polityk Rasmus Paludan pojechał do Szwecji, aby pokazać, że kraj ten jest już w rękach islamu i jego wyznawców. I to nawet w mniejszych miejscowościach. Przykładem tego było publiczne spalenie egzemplarza Koranu w Örebro (prowincja Östergötlandslän) w południowej Szwecji, gdzie mieszka duża liczba muzułmanów, w celu udokumentowania reakcji. Oczywiście, można to było zrobić tylko pod silną ochroną policji.

Następnie w pobliskiej dzielnicy wybuchły zamieszki.

Muzułmanie podpalają samochody policyjne

Jak pokazują nagrania wideo, rozwścieczony tłum muzułmanów obległ wszystkie obecne na miejscu patrole policji i zdemolował ich pojazdy służb ratowniczych, które zostały nawet podpalone. Podczas odwrotu rannych zostało czterech policjantów (!). Mówi się, że za zorganizowaną akcją stoją lokalni przedstawiciele Bractwa Muzułmańskiego, którzy wielokrotnie podburzają młodych wiernych, w szczególności przeciwko “kuffarom”.

Prawdopodobnie zamieszki rozprzestrzeniły się już na inne, większe szwedzkie miasta, w których mieszkają liczniejsi muzułmanie.

 


Bitte unterstützen Sie unseren Kampf für Freiheit und Bürgerrechte.
Für jede Spende (PayPal oder Banküberweisung) ab € 10.- erhalten Sie als Dankeschön auf Wunsch ein Dutzend Aufkleber “CORONA-DIKTATUR? NEIN DANKE” portofrei und gratis! Details hier.Von Redaktion

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert